FA65NE1-00 - Dell 65W 19.5V 3.34A Power Adapter
Brand:
Dell
SKU:
FA65NE1-00
No reviews yet Write a Review
Free Shipping
Upto 10 LBS
Customer Help
Best Price
Guarantee
Secure Payment
Method
Dell FA65NE1-00 Discover 65W 19.5V 3.34A 5mm AC Adapter
Image may differ from the actual product
EXPERT TEAM SUPPORT
Request A Bulk Quote
Description
FA65NE1-00 - Dell 65-Watts 19.5V 3.34A Power Adapter for Latitude X300 / D420 / D430