KHD3HSRP650NA - Intel SC5200 U Rackmount Case With 650-Watts Power Supply/Dual Line Cord 2+1PFC
Brand:
Intel
SKU:
KHD3HSRP650NA
No reviews yet Write a Review
Free Shipping
Upto 10 LBS
Customer Help
Best Price
Guarantee
Secure Payment
Method
Intel SC5200 U Rackmount Case with 650W Power Supply, dual line cord, 2+1PFC, compatible with servers, server rack.
Image may differ from the actual product
EXPERT TEAM SUPPORT
Request A Bulk Quote
Description
Details
Brand
Intel
Weight
8.00 LBS
Motherboard Supported
ATX
Number of Fans Installed
7
Number of External 5.25 Bays
3"
Number of External 3.5 Bays
1"
Number of Internal 3.5 Bays
2"
Number of Total Expansion Bays
11
Number of Total Expansion Slots
7
Total Number of USB Ports
1
Number of Power Supplies Supported
3
Number of Power Supplies Installed
2
Power Supply Wattage
650 W