N5K-PAC-1200W - Cisco 1200-Watt 200-240V AC Power Supply for Nexus 5020
Brand:
Cisco
SKU:
N5K-PAC-1200W
No reviews yet Write a Review
Free Shipping
Upto 10 LBS
Customer Help
Best Price
Guarantee
Secure Payment
Method
Cisco N5K-PAC-1200W 200-240V AC Power Supply for Nexus 5020 servers - High-quality 1200W power supply unit
Image may differ from the actual product
EXPERT TEAM SUPPORT
Request A Bulk Quote
Description
Details
Brand
Cisco
Weight
12.00 LBS
Input Voltage
110 V AC, 220 V AC
Output Power
1200 W