UCSB-PSU-2500ACPL - Cisco 2500-Watts 200-240V AC 15.5A 50-60Hz 80-Plus Platinum Power Supply for 5108
Brand:
Cisco
SKU:
UCSB-PSU-2500ACPL
No reviews yet Write a Review
Free Shipping
Upto 10 LBS
Customer Help
Best Price
Guarantee
Secure Payment
Method
Cisco UCSB-PSU-2500ACPL 2500W Power Supply for 5108
Image may differ from the actual product
EXPERT TEAM SUPPORT
Request A Bulk Quote
Description
Details
Brand
Cisco
Weight
5.00 LBS
Receptacles
IEC 60320 C20
Input Voltage
220 V AC
Output Power
2500 W