UCSC-PSU-650W - Cisco 650W Power Supply
Brand:
Cisco
SKU:
UCSC-PSU-650W
No reviews yet Write a Review
Free Shipping
Upto 10 LBS
Customer Help
Best Price
Guarantee
Secure Payment
Method
Cisco UCSC-PSU-650W Upgrade with Switch Module Top Picks
Image may differ from the actual product
EXPERT TEAM SUPPORT
Request A Bulk Quote
Description
UCSC-PSU-650W - Cisco 650-Watts Power Supply for C-Series Rack Servers
Details
Brand
Cisco
Weight
8.00 LBS
Input Voltage
110 V AC, 220 V AC
Output Power
650 W